سامانه مدیریتی مبنا

سامانه مدیریتی مبنا

در این مدل هسته اصلی برنامه ریزی، در ستون نارنجی رنگ است که شامل سه محور اصلی خدمات، اهداف و شاخص ها می باشد. در این سه محور جمعا ۱۵ موضوع در ارتباط با یکدیگر نمایش داده شده است. ۹ موضوع در حوزه برنامه راهبردی که بیانگر اثر بخشی سازمان هستند و ۶ موضوع در حوزه برنامه عملیاتی که نشانگر کارایی سازمان هستند قرار دارد.

اتوماسیون بازرسی

اتوماسیون بازرسی

اتوماسیون بازرسی، ابزاری قدرتمند تحت وب جهت نظارت مستمر، مشاهده یا کسب و جمع آوری اطلاعات داده ها در مورد عملکرد، تجزیه و تحلیل اطلاعات و مقایسه عملکرد با نرمها، که این امکان را به کسب و کار ها، سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی می دهد تا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانند به نتایج مورد نظر مجموعه در زمینه بازرسی نائل آیند.

داشبورد ساز مدیریتی افرا

داشبورد ساز مدیریتی افرا

داشبورد ساز مدیریتی افرا در واقع یک اتوماسیون استراتیژیکی می باشد که به صورت هوشمندانه و خلاق اطلاعات مهم و ضروری کسب و کار برای رسیدن به یک یا چند هدف را به صورت تصویری و گرافیکی ، به مدیران ارائه می نماید و مدیران می توانند در یک نگاه به تمامی امور نظارت داشته باشند ، و با تحلیل اطلاعات، عملکرد سازمانی را ارزیابی نموده و تصمیمات مناسب و به موقع را اتخاذ نمایند، که رهاورد این فرآیند،افزایش بهره روی است.

اتوماسیون عکاسی و فیلمبرداری رایکا

اتوماسیون عکاسی و فیلمبرداری رایکا

فناوری اطلاعات به عنوان ابزار و بستر توسعه، در عرصه رقابت برای سازمانها دارای مزایای بی شماری از جمله مدیریت ارتباط بر مشتری، مدیریت منابع انسانی و یکپارچگی سیستم های اطلاعاتی می باشد. امروزه تمامی صنایع به نوعی در معرض تحولات این فناوری واقع شده اند شرکت فنی مهندسی رایکا افزار پارس جهت پیشرفت فناوری اطلاعات در صنف عکاسان اقدام به تولید نرم افزار اتوماسیون آتلیه عکاسی و فیلمبرداری نموده است.

نرم افزار پکس PACS

نرم افزار پکس PACS

این سرویس برای ارتباط بین HIS به PACS و Modality بسیار کارآمد می باشد، سیستم های مدیریت بیمارستانی می توانند با فراخوانی وب سرویسی که این سیستم در اختیار آن ها قرار می دهداطلاعات بیمار را به این سرویس ارسال نمایند.