اتوماسیون بازرسی

اتوماسیون بازرسی ابزاری قدرتمند تحت وب

اتوماسیون بازرسی، ابزاری قدرتمند تحت وب جهت نظارت مستمر، مشاهده یا کسب و جمع آوری اطلاعات داده ها در مورد عملکرد، تجزیه و تحلیل اطلاعات و مقایسه عملکرد با فرمها، که این امکان را به کسب و کار ها، سازمانها و ادارات دولتی و خصوصی می دهد تا در کوتاهترین زمان ممکن بتوانند به نتایج مورد نظر مجموعه در زمینه بازرسی نائل آیند.

بازرسی - اتوماسیون بازرسی

اتوماسیون بازرسی، ابزاری قدرتمند تحت وب جهت نظارت مستمر، مشاهده یا کسب و جمع آوری اطلاعات داده ها در داشبورد هر کاربری بنا با نقشی که در مجموعه دارد یک سری اطلاعات جدید در داشبورد خود مانند: پرونده های ، جلسات ، کارهای روزانه جدید ، اطلاعیه ، بازرسی ها و… مشاهده می نماید. همچنین مدیریت می تواند میزان ارجاعی ات پرونده هایی هر کارشناس در وضعیت های مختلف مانند : جدید ، انقضاء یافته ، مختومه و .. را در نمودار مشاهده نماید . و امکان سطح دسترسی برای کاربران بنا به تشخیص مدیریت تعریف گردیده است .

1 1 1024x498 1 - اتوماسیون بازرسی
5 1 1024x447 1 - اتوماسیون بازرسی

مدیریت کاربران

در این قسمت امکان مدیریت کاربران و نقش آنها بصورت دینامیک وجود دارد و می توان نقش های کاربری جدید را به کاربر برای دسترسی به نقاط مختلف سامانه اختصاص داد یا کاربر را غیر فعال یا تغییر رمز برایان کاربر انجام داد . همچنین آمار کاربری که چه کسی بیشترین فعالیت را در سامانه داشته یا آخرین ورود آن چه زمانی بوده است و همچنین لاگ کاربری برای مدیریت خطا و اینکه چه کاربری در چه زمانی چه کاری را انجام داده است.

نامه و ارجاعات

در این قسمت می توان نامه ایجاد و همچنین نامه های دریافتی و ارسالی را مشاهده نمود.
یا می توان برای نامه ، هامش و گفتگو انجام داد یا آن را تایید و رد نمود و برای پرینت آماده نمود.همچنین این نامه ها می تواند بصورت عمومی باشد یا به یک پرونده خاص ارجاع داده شود.

6 1 1024x491 1 - اتوماسیون بازرسی
7 1 1024x448 1 - اتوماسیون بازرسی

نظرسنجی

در این قسمت می توان یک نظر سنجی برای کاربران ایجاد نمود تا کاربران در بازه زمانی تعیین شده بتوانند جواب نظر سنجی را وارد نمایند و جواب هر کاربر بر اساس نام و یا گزارش کلی قابل مشاهده می باشد.

مدیریت زمانبندی

در این قسمت می توان زمانبندی کارها را بصورت دستی برای افراد مختلف در سامانه ایجاد کرد. یا بصورت اتومات جلسات یا مواردی که تعریف می شود در این زمانبند ساخته شود و کاربر می تواند کارها ی خود را بصورت روزانه

پرونده

در این قسمت می توان پرونده را بصورت کامل مدیریت نمود . ایجاد پرونده جدید که شامل ۳ تب مشخصات اولیه، شاکی و متشاکی، مستندات می باشد و بر اساس نیاز می توان این تب ها را ویرایش و کاستومایز نمود .

8 1 1024x505 1 - اتوماسیون بازرسی
9 1024x598 1 - اتوماسیون بازرسی

قسمت مشاهده کل پرونده ها و یا پرونده های من که شامل پرونده هایی می باشد که به کاربر مورد نظر  ارجاع داده شده است.

 • جستجوی پرونده بصورت پیشرفته روی همه فیلدها و آمار گیری
 • ارجاع
 • مدیریت اسناد
 • مدیریت نامه ها
 • همایش نویسی و گفتگو در باره ان پرونده
 • گردش و لاگ پرونده
 • پرونده های مرتبط
 • مدیریت پرونده
 • خروجی
 • درخواست
 • دسته بندی پرونده ها به موارد مختلف و همچنین داشتن علاقمندی ها

در قسمت مدیریت پرونده مدیران می تواند بازرسان پیشنهادی پرونده ای جدید را بر اساس موضوع و محل و تعداد پرونده های در دست بررسی مشاهده و سپس پرونده جدید را به بهترین گزینه برای پرونده انتخاب نمایند . همچنین می تواند پرونده های مختومه را دوباره به جریان اندازد یا بازرسی پرونده را به فرد دیگری ارجاع نمود .

جلسات

ایجاد جلسه و مدعوین جلسه که در کارتابل ان کاربر مشاهده می شود. همچنین سیستم هشداردهنده سامانه کلیه مواردی مثل جلسه را به کاربران اطلاع می دهد .

بازرسی

امکان ایجاد یک بازرسی جدید  با یک بازرسی برای منطقه با فرد خاص جهت تمکیل پرونده

چت گروهی

در چت گروهی کاربران می توانند بصورت همزمان با هم تبادل اطلاعات و اعلام نظر نمایند .

صرفاً جهت اطلاع

در این قسمت امکان مشاهده یک اطلاعیه توسط کاربران خاص ویا بصورت عمومی ، کلیه موارد مهم اعم از مستندات جدید ، پرونده جدید ، هامش و گفتگو ها ، زمانبندی ها و جلسات توسط سیستم آلارم به کاربران در سیستم هشدار داده می شود .

بازرسی - اتوماسیون بازرسی

نرم افزار اتوماسیون بازرسی رایکا

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است